Торакальне відділення

Торакальне відділення КП ПОКОД засновано 01.01.2001 року з метою надання допомоги хворим на пухлини органів грудної порожнини, а саме : легень, стравоходу, середостіння, шлунку. У відділенні працюють три лікарі вищої категорії. Завідувач Савельєв Володимир Миколайович, хірург-онколог, торакальний хірург вищої категорії, стаж роботи 30 років лікаря хірурга –онколога, 20 років завідувача відділенням. Минько Едуард Олександрович , хірург онколог, торакальний хірург, стаж роботи 20 років. Бойко Ігор Станіславович хірург-онколог, торакальний хірург, стаж роботи 26 років.

Виконуються усі діагностично-лікувальні процедури( трансторакальні біопсії під УЗД, та КТ контролем, різноманітні пункції). На базі відділення проводиться хіміотерапевтичне лікування у повному обсязі, проводяться кліничні дослідження.

Торакальне відділення

Савельєв Володимир Миколайович

Завідуючий торакальним відділенням

За ці роки відділення має досвід хірургічного лікування раку легень, та доброякісніх станів. Виконано понад 700 втручань( пневмонектомії, лоб, та білобектомії,бронхопластичні втручання). З 2017 року у відділенні розпочали відеоторакоскопічні втручання(видалення пухлин середостіння, лобектомії, біопсії). З 2018 розпочали виконувати малоінвазивні езофагектомії за Маккеон, з формуванням анастомозу на шиї.

За термін існування відділення виконано понад 200 радикальних втручань з приводу раку стравоходу, понад 400 радикальних операцій з приводу раку шлунку. Також відділення надає паліативну допомогу( стентування стравоходу, дренування та стомії).

Наше відділення

Інші відділення нашої клініки

Зв'язатися з нами

Пролистать наверх