Про нас

Складні випадки – не виняток і не чудо, це наш профіль.

Про диспансер

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер надає допомогу всім хворим, з різними локалізаціями пухлинних процесів. Ми маємо в своєму розпорядженні високотехнологічне медичне обладнання і сучасні технології для діагностики та лікування онкологічних захворювань.

В КП»Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» функціонує 413 ліжок, в т.ч.: 38 в хірургічному відділенні, 30 ліжок в абдомінальному відділенні з малоінвазивним втручанням, 44 гінекологічному, 40 хіміотерапевтичному, 48 в відділенні пухлин голови та шиї, 36 в торакальному, 44 в проктологічному, 40 в урологічному, 93 у відділенні променевої терапії.

Ми завжди

Раді допомогти

Ми розуміємо стан пацієнта, поважаємо його права, враховуємо особисті потреби, говоримо чесно, залучаємо до ухвалення рішень.

Штатний розклад

Станом на 01.01.19., згідно штатного розкладу в КП «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»:

Атестовано лікарів 84, або 90,3%, в т.ч. по категоріях:

Пройшли курси удосконалення за 2018р. – 17 лікарів (18,3%).

Взяли участь у науково-практичних конференціях, семінарах, нарадах, симпозіумах, з’їздах та семінарах-тренінгах, конгресах 24 лікаря.

Атестовано середніх медпрацівників – 127 (67,5%), в т.ч. по категоріях:

Структура диспансеру

Адміністрація

Головний лікар

Вовк Орест Ярославович

Заступники:

Заступник головного лікаря з медичної частини

Айкян Артем Завенович

Заступник головного лікаря з хірургічної роботи

Лукашенко Володимир Миколайович

Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи

Тараканова Олена Іллівна

Заступник головного лікаря з економічних питань

Ніколаєва Алла Іванівна

Чому варто звернутися до нас

01.

Сучасне обладнання і технології

У нашому диспансері передове оснащення і краще медичне обладнання, яке дозволяє точно діагностувати захворювання на ранніх стадіях.

02.

Інноваційні методи лікування

Ми досліджуємо, перевіряємо і націлюємо конкретні молекулярні шляхи, які дозволяють нам виявляти і розробляти інноваційні методи лікування раку.

03.

Розумна медична допомога

Ми лікуємо, консультуємо, допомагаємо чи радимо. На всіх етапах лікування ми будемо керуватися досягненнями світової медичної науки, зробимо все, що в наших силах й інтересах пацієнта.

04.

Кваліфіковані фахівці

Співробітники регулярно проходять додаткове навчання і обмінюються досвідом із західними колегами з державних і приватних клінік.

05.

Хірургія

Наші операційні повністю відповідають міжнародним стандартам. Оснащення сучасним високотехнологічним обладнанням і високий рівень кваліфікації операційної команди медцентру дозволяють успішно проводити серйозні хірургічні втручання.

06.

Догляд та виходжування

Турбота про пацієнтів до і після операції, які знаходяться під наглядом онкологів.

Як записатися на прийом до лікаря

Для відвідування лікаря Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру Вам необхідно звернутися в єдиний центр записом по телефону:

(0532) 56-10-71

Зв'язатися з нами

Пролистать наверх