Проктологічне відділення

Відділення онкоколопроктології

Відділення онкоколопроктології є структурним підрозділом клініки Полтавського обласного онкологічного диспансеру.

Метою роботи відділення є: діагностика та надання високоспеціалізованого лікування хворим з онкологічними захворюваннями прямої та ободової кишки, включаючи доброякісні та передракові процеси, використовуючи, стандарти та міжнародні клінічні протоколи.

Відділення онкоколопроктології розраховане на 44 ліжок для проведення спеціалізованого лікування: онкохірургічного, хіміотерапії та променевої терапії.

Проктологічне відділення

Корнєєва Людмила Леонідівна

Завідуюча проктологічним відділенням

Лікування пацієнтів у проктологічному відділенні

Співробітники відділення систематично проводять амбулаторний прийом пацієнтів у поліклінічному відділенні ПОКОД та керуються наступними протоколами та настановами:

  • Американські (NCCN) та Європейські(ESMO), Уніфіковані клінічні протоколи первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, локальні протоколи, розроблені в у відділенні.

План діагностики та лікування пацієнта базується на основі рішення мультидисциплінарної команди за участі онколога, онкохірурга, променевого терапевта, хіміотерапевта, патоморфолога, онкогінеколога, онкоуролога на основі сучасного обстеження (СКТ, МРТ, ФГДС, ФКС, молекулярно-генетичного дослідження та ін.).

Щороку на базі відділення онкоколопроктології Полтавського онкологічного диспансеру виконують до 700 оперативних втручань. Післяопераційні важкі ускладнення реєструються вкрай рідко.У відділенні онкоколопроктології виконуються сфінктерзберігаючі оперативні втручання при раку прямої кишки, реконструктивні оперативні втручання у хворих зі стомами, сформованими в інших лікарняних закладах, комбіновані оперативні втручання при місцево-розповсюджених пухлинах прямої та ободової кишки, метахронних та синхронних пухлинах.

Всі оперативні втручання виконуються з використанням новітнього високотехнологічного обладнання та зшиваючих апаратів (лінійні та циркулярні степлери).

Співробітники відділення

Проктологічне відділення

Корнєєва Людмила
Леонідівна

Завідуюча відділення

Закінчила Полтавський стоматологічний інститут (нині Українська медична стоматологічна академія) у 1980році. Вища категорія за фахом «онкохірургія». Працює в Полтавському онкологічному диспансері з 1980 року.

Проктологічне відділення

Коротич Володимир Миколайович

Лікар

Закінчив Полтавський стоматологічний інститут (нині Українська медична стоматологічна академія) у 1981 році. Вища категорія за фахом «онкохірургія». Працює в Полтавському онкологічному диспансері з 1983 року.

Проктологічне відділення

Ярова Тетяна
Степанівна

Лікар

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію в 2002 році. Вища категорія за фахом «онкохірургія». Працює в Полтавському онкологічному диспансері з 2002 року.

Проктологічне відділення

Руль Руслан
Петрович

Лікар

Закінчив Українську медичну стоматологічну академію в 2001 році. Вища категорія за фахом «онкохірургія». Працює в Полтавському онкологічному диспансері з 2003 року.

Проктологічне відділення

Яровий Андрій
Юрійович

Лікар

Закінчив Українську медичну стоматологічну академію в 2005 році. Вища категорія за фахом «онкохірургія». Працює в Полтавському онкологічному диспансері з 2005 року.

Наше відділення

Інші відділення нашої клініки

Залишити заявку

Пролистать наверх