Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Наш дивіз : професіоналізм, безпечність, надійність.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії має 10 ліжок інтенсивної терапії . У своєму складі має висококваліфікованих лікарів – анестезіологів з багаторічним досвідом.

Ми надаємо анестезіологічне забезпечення для планових та ургентних операцій в хірургії , мамології , урології , гінекології , проктології , операцій в ділянці пухлин голови та шиї , при торако-абдомінальних з роздільною інтубацією , під час діагностичних маніпуляцій в амбулаторних умовах . В передопераційному огляді аналізуємо індивідуально клініко-лабораторні дані , проводимо п/о підготовку.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Скрипник Максим Михайлович

Виконуючий обов'язки завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії

Маніпуляції, що виконуються у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії

Використовуємо сучасні підходи та методи анестезії ( комбінована збалансована, багатокомпонентна, ендотрахеальний наркоз, внутрішньовенна анестезія ), регіональна (епідуральна, субарахноїдальна, провідникова ). Під час наркозу контроль стану за допомогою портативних сучасних моніторів, які контролюють пульс, АТ, сатурацію, температуру тіла, ЕКГ та глибину наркозу.

Забезпечуємо катетеризацію вен під контролем УЗД, портів для довготривалої хіміотерапії. А також надання кваліфікованої допомоги хворим після тривалих та складних операцій та з відділень диспансеру при розвитку порушень життєво важливих функцій.

Наше відділення

Інші відділення нашої клініки

Зв'язатися з нами

Пролистать наверх