Порт сисетми

Порт сисетми

Однією з найпоширеніших проблем у онкохворих, що отримують хіміотерапію є пошкодження периферичних вен. Це і розвиток хімічного флебіту (запалення вен), облітерація просвіту вен, надходження протипухлинного препарату в навколишні м’які тканини, що викликає запалення та некроз.
Тож дана категорія пацієнтів потребує постійного та безпечного центрального венозного доступу. Такий тип доступу можливо забезпечити за допомогою імплантації системи постійного венозного доступу (порт-система).
Венозна порт-система – це прилад для довготривалого венозного доступу універсального типу, що значно полегшує проведення хіміотерапевтичного або будь-якого іншого інфузійного лікування, та забезпечує максимальний комфорт та якість життя пацієнта.
🩸Порт-система повністю ховається під шкіру, що забезпечує гарний косметичний ефект, зменшує ризик інфікування.
🩸 Дозволяє багаторазово безболісно вводити хіміопрепарати. При цьому не травмуються вени, знижується відсоток можливих ускладнень та скорочується період відновлення.
🩸Дозволяє проводити регулярні безболісні забори крові з вени для аналізів, необхідних контролю стану пацієнта. При цьому немає постійного стресу перед частими та болючими уколами.
🩸Порт-система може використовуватися тривалий час (до 5 років) без необхідності переустановки та може бути швидко видалена за потреби.
🩸Імплантація порт-системи не створює дискомфорту у повсякденному житті пацієнта (активна діяльність, прийняття душу, басейн).
🩸 Дозволяє отримати миттєвий венозний доступ за необхідності термінового введення лікарських препаратів з метою врятування життя пацієнта.
Дана методика застосовується в «КП ПОКОД ПОР» рутинно, а строк госпіталізації не перевищує однієї доби, що дозволяє хворим швидко повернутися до своїх повсякденних справ, або подальшого лікування.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх