Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер щиро вітає медичних сестер та братів з Міжнародним днем медичної сестри♥️

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер щиро вітає медичних сестер та братів з Міжнародним днем медичної сестри♥️

Шановні медичні сестри та брати!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Ви — надійна опора нашого закладу, чиї руки та добре слово щодня допомагають пацієнтам долати хвороби. Ваша праця вимагає не лише високої кваліфікації, а й колосального терпіння, витримки та людяності.

Дякуємо вам за професіоналізм, за безсонні чергування та за вірність обраній справі. Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба та гідного визнання вашої благородної праці. Нехай кожен день дарує вам відчуття гордості за те, що ви робите!❤️

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер щиро вітає медичних сестер та братів з Міжнародним днем медичної сестри♥️

Оставьте комментарий

Пролистать наверх